Hipnoz & Hipnoterapi

Hipnoz & Hipnoterapi

Hipnoz & Hipnoterapi

Ana rahmine düştüğümüz anda bilinç-bilinçaltımız oluşmaya ve kayıt etmeye başlar. Doğuştan temiz duygulara sahipken zamanla diğer tüm duygularda bilinçaltımıza kayıt edilmeye devam eder.

Zihninizin bir çiçek bahçesi olduğunu hayal edin ;
Öyle ki karanfiller, papatyalar, lavantalar ile dolu olması gereken bu bahçe, yaşadığınız travmalar, korku ve kaygılar gibi olumsuz duygular sonucunda bahçenizi telef eden tahripkar bitkiler, haşereler ile dolar taşar.

Korku, kaygı, endişe, üzüntü ve stres gibi tahripkar bitkiler-haşereler bahçenizde ki o güzelim mis gibi çiçekleri soldurmaya, çürütmeye başlar ve sizin hayatınızı zorlaştırmak için semptomlar ( belirtiler ) üretir.

Bu Semptomlar ;

Depresyon, Anksiyete, Panik Atak, Tükenmişlik, Sürekli Yorgunluk, aşırı kıskançlık, halsizlik, cilt rahatsızlıkları, oyun bağımlılığı, asosyellik, alkol-sigara-aşırı yeme bağımlılıkları, takıntılı-bağımlı ilişliler ( sanki ondan-onlardan başkası yokmuş gibi), Uçak Korkusu, Topluluk Önünde Konuşmaktan Çekinme, Aşırı heyecan, Agorafobi ( Alan Korkusu ), Sosyal Fobi, Klostrofobi ( Kapalı Alan Korkusu ), Yükseklik Korkusu, Hayvan Korkusu ( Kedi- Köpek v.s. ) gibi fobiler, rahatsızlıklar olarak yansır sizin o güzelim bahçenize.

Siz bu semptomların çeşitli ilaçlar ( Antidepresan, Sakinleştiriciler v.s. ) kullanarak geçeceğini düşünürsünüz. Halbuki bu ilaçlarla çoğu zaman sadece bastırabilir, yatıştırabilirsiniz. Fakat tam olarak iyileşemezsiniz. Tam olarak iyileşebilmek, hayatta yeniden dimdik-sımsıkı ayakta kalabilmek ve bu tarz semptomlardan özgürleşebilmek için o tahripkar bitkileri budamak yerine kökünden koparıp atmanız gerekiyor !

İşte sevgili dostlarım Hipnoz ve Hipnoterapi kökten kurtulmak için iyileşme sürecini kısaltan en etkili yöntemdir.

O tahripkar-zararlı bitkilerden temizlenmiş, misler gibi kokan rengarenk çiçeklerle dolu bir bahçe istemez misiniz ?

Harcanıp bitiyor ömür dediğin !

Hadi artık o saklandığın yerden çık ve tertemiz bir bahçe için, hayatta sımsıkı-dimdik durabilmek için, kısacası yaşamak için bir adım at…

Online Randevu Al

Online randevu alarak işlemlerinizin daha hızlı olmasını sağlayabilirsiniz. Önceden randevu alarak sıra beklemezsiniz.

Yukarı Çık